583
1194094

Peder Mork Mönsted

(Danmark, 1859-1941)
Utropspris
400 000 - 450 000 SEK
35 300 - 39 700 EUR
36 800 - 41 400 USD
Klubbat pris
Peder Mork Mönsted
(Danmark, 1859-1941)

Landskap med flod

Signerad P. Mönsted och daterad 1899. Olja på duk 81,5 x 118,5 cm.