599
1166403

Louis Belanger

(Sverige, 1756-1816)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 530 - 4 410 EUR
3 680 - 4 600 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Louis Belanger
(Sverige, 1756-1816)

Bergigt landskap med ruiner och staffarsfigurer. Ett par

Ett par. Akvarell och gouache 45 x 58 cm vardera. Signerade Louis Belanger och daterade 1802.