681
1181789

PILBÅGSRINGAR, fem stycken, nefrit. Kina.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Fyra av dem med skuren dekor i relief. En slät. Diameter yttre mått ca 2,5-3 cm.

Slitage, nagg.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

90. Rolex, Oyster Perpetual 31, "Tiffany Dial", ca 2024.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
Aktuellt bud:
85 000 SEK