1035
1213579

Bruno Moinard

(Frankrike, Född 1956)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 820 - 3 760 USD
Klubbat pris
60 000 SEK

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
Bruno Moinard
(Frankrike, Född 1956)

soffbord, "Moscou", ur "The Capsule Collection" för Promemoria, Italien 2000-tal.

Brons, skivan delad samt patinerad i tre olika toner, höjd 35 cm, längd ca 220 cm, bredd ca 126 cm.

Smärre slitage.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?