1170
1225308

Haruko Maeda

(Japan, Född 1983)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 360 - 5 230 EUR
4 560 - 5 470 USD
Klubbat pris
70 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Haruko Maeda
(Japan, Född 1983)

"The Funeral March"

Signerad Haruko Maeda och daterad 2010/2011 på etikett a tergo. Akvarell på papper 80 x 150 cm.

Proveniens

Christian Larsen Gallery, Stockholm.