1171
1225309

Gal Weinstein

(Israel, Född 1970)
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 850 - 6 780 EUR
5 540 - 7 760 USD
Klubbat pris

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Gal Weinstein
(Israel, Född 1970)

"Untitled"

Signerad och daterad 2015-16 a tergo. Gips på MDF 150 x 80 cm.

Proveniens

CF Hill, Stockholm.

CF Hill, Stockholm, "Archaeology of Utopia", 17 februari - 10 mars 2017.