1180
1222873
Ulrik Samuelson
(Sverige, Född 1935)
Ulrik samuelson, utan titel.
Ulrik samuelson, utan titel.
Ulrik samuelson, utan titel.

Utan titel

Signerad Ulrik Samuelson coh daterad 1994 och numrerad 4/12 a tergo. Bladguld, takpanna, trä 48 x 29 cm.

Utropspris:

10 000 - 12 000 SEK

949 - 1 139 EUR

Klubbat pris:
15 000 SEK
Om auktionen
Kontakta specialist
Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27