1182
1221439
Roj Friberg
(Sverige, 1934-2016)
"nocturne".
"nocturne".

"Nocturne"

Signerad R.F och daterad -14. Blandteknik 57,5 x 79,5 cm.

Utropspris:

25 000 - 30 000 SEK

2 372 - 2 846 EUR

Om auktionen
Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57