167
1209857

Märta Måås-Fjetterström

(Sverige, 1873-1941)
Utropspris
7 000 - 9 000 SEK
618 - 794 EUR
645 - 829 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Märta Måås-Fjetterström
(Sverige, 1873-1941)

VÄVNAD, "Blåklockan", inplock på linnebotten, ca 185-189 x 80-81 cm, signerad MMF.

Komponerad 1926. Tillverkad före 1942. (Ovanlig).

Något slitage och smutsig, fläckar. Långsidorna med skador.

Formgivare

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

177. Terry O'Neill, "Faye Dunaway, Hollywood, 1977".
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
Budhistorik
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
Aktuellt bud:
320 000 SEK