299
1192977

Sideboard, Swedish modern, 1940-50-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Mahogny, fronten med reliefdekor, två lådor samt två skåp, inredning med lådor och hyllor, höjd 70 cm, bredd 149 cm, 39 cm. Nyckel finns.

Slitage. Nyckel finns.