350
1215260

Jean Skoglund

(Sverige, 1908-1948)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 360 - 5 230 EUR
4 560 - 5 470 USD
Klubbat pris
50 000 SEK
Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89
Jean Skoglund
(Sverige, 1908-1948)

"Teater"

Signerad Jean Skoglund och daterad -36. Skiss-pannå 55 x 45 cm.