237
1201147

ALEGLAS, sex stycken olika. England, 1700-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
9 500 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Olika dekor, fyra med lattichinospiral i benet. En del med slipad och graverad dekor. Höjd 12-14 cm.

Slitage.