239
1236856

URNOR med LOCK, ett par, glas. Troligen Norge 1800-tal.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
474 - 664 EUR
543 - 760 USD
Klubbat pris
31 100 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Lila och vitt glas. Balusterformade med toppigt lock. Höjd 41 cm.

Slitage.