314
1221721

Yoshitomo Nara

(Japan, Född 1959)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 340 EUR
3 250 - 3 800 USD
Klubbat pris
40 000 SEK

Yoshitomo Nara
(Japan, Född 1959)

”What’s Going On”

Xerox-print, 1999, signerad med blyerts och numrerad 44/50. Bildstorlek 35,5 x 25,5