341
1209419

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

Vy över Stockholms slott.

Signerad Anna Palm Stockholm. Akvarell och täckvitt på papper 21 x 30 cm.