405
1197521

Arvid Johanson

(Sverige/Frankrike, 1862-1923)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 660 - 3 110 EUR
2 810 - 3 270 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Arvid Johanson

Bränningar vid stenpir

Signerad Arv Johansson och daterad -87. Olja på uppfodrad duk 65 x 100 cm.