492
1222055

Johann Eleazar Zeissig (Schenau)

(Tyskland, 1737-1806)
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
9 490 - 11 900 EUR
10 900 - 13 600 USD
Klubbat pris
80 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
(Tyskland, 1737-1806)

Daidalos & Ikaros

Signerad J E Schenau inv. och daterad px. 1797. Uppfodrad duk 250 x 140 cm.