667
1234723

FIGURINER, ett par, bambu.Troligen Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
478 - 669 EUR
542 - 759 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Skuren i form av två odödliga sittandes på sina djur hållandes olika attribut. Höjd omkring 15,5 cm.

Nagg, torksprickor.