673
1201604

BISKIVOR, tre stycken, samt två AMULETTER, sten. Arkaiserande, Kina.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
883 - 1 320 EUR
921 - 1 380 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Skulpterad dekor av stiliserade drakmönster och molnband. Diameter 4,3-9,7 cm. Hängenas längd 6,5-8 cm.

Nagg, slitage, naturliga inneslutningar och schatteringar i stenen.