704
1236093

FAT, porslin. Qingdynastin, Qianlong (1736-95).

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
478 - 669 EUR
542 - 759 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Runt med dekor i imarifärger av blommor. Diameter 39 cm.

Nagg. Förgyllning med slitage.