72
1214091

SPEGELLAMPETTER, för ett ljus, ett par, Italien 1700/1800-tal.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Klubbat pris
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93

Förgyllda och bronserade. Delvis genombruten dekor av rocaille och akantusblad. Höjd 62,5 cm.