747
1221054

FAT, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Klubbat pris
19 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Undersidan med sigillmärke i rött. Två eleganta damer framför scen ur dramatiskt stycke. Diameter 19 cm.

Slitage.