756
1223155

FAT, ett par porslin. Qingdynastim, 1800-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i famille noirfärger av fasaner i blommande trädgård. Diameter 40 cm.

Slitage.