815
1212980
Lapponia ett par örhängen 18K guld "Ökenros" design Björn Weckström
Lapponia ett par örhängen 18k guld "Ökenros" design björn weckström.

mått 15 X 16 mm, vikt 14 g. Signerade Lapponia och med finska stämplar.

Utropspris:

6 000 - 8 000 SEK

566 - 755 EUR

Om auktionen
Kontakta specialist
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20