836
1220118
Cartier armband "Panthère" stål och 18K guld
Cartier armband "panthère" stål och 18k guld.

inre diameter 62 mm, vikt 39 g. Signerad Cartier och numrerad 718944. Pouch från Cartier medföljer.

Utropspris:

25 000 - 30 000 SEK

2 358 - 2 830 EUR

Klubbat pris:
26 000 SEK
Om auktionen
Kontakta specialist
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20