89
1234959

BORDSPRYDNADER, ett par, tidigt 1800-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons och vit marmor. Vilande parställda sfinxer. Dekor med pärlstav. Längd 13,5, bredd 6,5, höjd 8 cm.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

305. Marie-Louise Ekman, "The Philosopher and the poet och bröst, näsa, mun".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
75 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK