106
1268462

Sigrid Sandström

(Sverige, Född 1970)

Utan titel

Signerad Sigrid Sandström och daterad 2009 a tergo. Akryl på pannå 122 x 153 cm.

Utropspris:

60 000 - 80 000 SEK

5 792 - 7 722 EUR

Klubbat pris:
60 000 SEK
Om auktionen
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19