109
1262600

Hertha Hanson

(Sverige, Född 1980)

"#215"

Signerad Hertha Hanson och daterad 2017 a tergo. Olja på duk 200 x 150 cm.

Utropspris:

30 000 - 35 000 SEK

2 896 - 3 378 EUR

Klubbat pris:
34 000 SEK
Proveniens

Anna Bohman Gallery, Stockholm.

Anna Bohman Gallery, Stockholm, "Hertha Hanson", 19 januari - 19 februari 2017.

Om auktionen
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19