14
1254759

Matta, fårskinn, svartmörkbrungrönmelerad, ca 547 x 492-498 cm.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
28 000 SEK

Ihopsydda fårskinn från Nya Zeeland.

Något slitage och smutsig, fläckar, missfärgningar, smärre skador.