162
1266251

Joakim Ojanen

(Sverige, Född 1985)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Joakim Ojanen
(Sverige, Född 1985)

"Just Relax, We Are Together Now"

Signerad Joakim Ojanen och daterad 2018. Kol på papper 109 x 75 cm.

Proveniens

Christian Larsen, Stockholm.

Joakim Ojanen, IPMOS Books, "Joakim Ojanen, Charcoal drawings 07.02.2019-12.05.2020", 2020, avbildad helsida sid. 31.