202
1257186

Erró (Gudmundur Gudmundsson)

(Island, Född 1932)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 880 - 5 810 EUR
4 440 - 6 650 USD
Klubbat pris
35 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Erró (Gudmundur Gudmundsson)
(Island, Född 1932)

Utan titel

Signerad Erró och daterad 1987 a tergo. Duk 46 x 33,2 cm.

Proveniens

Inköpt i Paris 1987.