"Dvergflodhest, Aalborg, 1991"
Signerad Per Maning och daterad 1992 a tergo. Vintage. Gelatinsilverfotografi, bildyta 42,5 x 42,5 cm.
Karin & Lars Hall Collection. Inköpt direkt från fotografen.