80
1259571

David von Bahr

(Sverige, Född 1992)
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 110 - 3 550 EUR
3 240 - 3 700 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
David von Bahr
(Sverige, Född 1992)

”Untitled 5”

Signerad David von Bahr och daterad 2018 a tergo. Akryl, kol och olja på duk 197 x 155 cm.

Proveniens

Galleri Steinsland Berliner, Stockholm.

Galleri Steinsland Berliner, Stockholm, "Our Winter Show 2018", 30 november 2018 - 26 januari 2019.