94
1268968
Lars Lerin
(Sverige, Född 1954)

"Bestefars hus"

Signerad Lars Lerin och daterad 1998/2006/2009. Akvarell på papper 102 x 150 cm.

Utropspris:

200 000 - 250 000 SEK

19 305 - 24 131 EUR

Klubbat pris:
400 000 SEK
Om auktionen
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57