308
1259274

Svensk formgivare, spegel, Swedish Modern, 1940-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Stomme i vitlackerad perforerad metall, detaljer i mässing, belyst bakom glaset, höjd 84 cm, bredd 50 cm.

Slitage.