355
1274454

Poul Hundevad, "Guldhøj", taburett, Vamdrup Danmark, 1960-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
526 - 701 EUR
547 - 729 USD
Klubbat pris
5 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Teak, svart läder, höjd ca 39 cm.

Smärre slitage.