367
1266214

Poul Hundevad, "Safari chairs", fåtöljer 1 par, Vamdrup, Danmark 1950-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 750 EUR
1 370 - 1 820 USD
Klubbat pris
55 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Ek, linnesits och rygg, armlän i läder, höjd 66 cm, sitthöjd 38 cm.

Slitage.