618
1257064

Shiko Munakata

(Japan, 1903-1975)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst, Ansvarig specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Shiko Munakata
(Japan, 1903-1975)

Running nude

Litografi. Signerad i blyerts, numrerad 16/50. 28 x 21,5 cm, bladstorlek 33 x 28,5 cm.