120
1256378

LJUSSTAKAR, ett par, Frankrike 1800-talets början, Empire.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 720 - 1 910 EUR
1 950 - 2 170 USD
Klubbat pris
40 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Kannelerat skaft på rund fot med dekor av meanderbård, palmetter mm. Höjd 30 cm.