127
1257549

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-talets början, Empire

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Räfflade kolonnskaft på rund välvd fotplatta. Reliefdekor av palmetter. Höjd 30 cm.