129
1273995

LJUSSTAKAR ett par, Frankrike 1800-talets början, Empire.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. kolonnskaft på rund välvd fotplatta. Reliefdekor av fjäll och flätmönster. Höjd 27 cm.