Arne Jones E1299
130
1269630

LJUSSTAKAR, ett par, Frankrike, 1800-tal

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons samt vit marmor. Putti uppbärande ljushållare med dekor av ymnighetstrofeér. Höjd 26 cm.