137
1274004

URNOR, ett par, Frankrike, 1800-tal.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons samt vit marmor. Rik dekor med maskaroner, akantus och lagerkrans samt med hänklar. Höjd 37 cm.