18
1265969

BYRÅ, Stockholmsarbete, 1700-talets slut, Sengustaviansk.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Fanerad med mahogny. Beslag av förgylld mässing. Skiva av vit marmor. Tre lådor. Dekor med mässingslister och beslag. Längd 111,5, bredd 54,5, höjd 83 cm. Nycklar medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

385. Nathalie Djurberg & Hans Berg, "The Brain Has Corridors - Rat Bride".
Utropspris
600 000 - 800 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK