30
1243548

SKÅP, ett par, signerade H Bachelier, Frankrike 1800-talets andra hälft.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Fanerade med mahogny. Rund form med skivor i vit marmor kant klädd galler i mässing. Höjd 79 diameter 35 cm. Nycklar medföljer.