362
1243606

Prins Eugen

(Sverige, 1865-1947)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Prins Eugen
(Sverige, 1865-1947)

"Hamnbild"

Monogramsignerad och daterad 1931. Akvarell och gouache 37 x 28 cm.