377
1265472

Jean Eric Rehn

(Sverige, 1717-1793)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Jean Eric Rehn
(Sverige, 1717-1793)

Vestatemplet i Tivoli

Signerad J.E Rehn och daterad 1763. (Möjligen senare) Finns en otydlig signatur . Tuschlavering 28 x 42,5 cm.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

43. Hans-Agne Jakobsson, vägglampetter, ett par, "Sonata", modell "V169-5", Hans-Agne Jakobsson AB, Markaryd, 1960-70-tal.
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK