395
1279197

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris
48 000 SEK
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Vattendränkt landskap

Signerad P. Ekström. Olja på duk 81 x 59 cm.