418
1276142

Viggo Pedersen

(Danmark, 1854-1926)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris
Viggo Pedersen
(Danmark, 1854-1926)

Läxläsning

Signerad Viggo Pedersen och daterad 1898. Olja på pannå 54 x 45 cm.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

10. Breguet, Marine, "Flyback Chronograph", ca 2011.
Utropspris
220 000 - 260 000 SEK
Budhistorik
190 000

ditt bud
Aktuellt bud:
190 000 SEK