449
1265230

Johann Heinrich Tischbein

(Tyskland, 1722-1789)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Johann Heinrich Tischbein
(Tyskland, 1722-1789)

Ung flicka med katt

Otydligt signerad och daterad Cassel 1798. Duk 32 x 27 cm.